Malá modrá obluda - Úvod | Bandzone.cz

Malá modrá obluda alternative-rock / Most

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Čas všechno smyl
  Cesty
 • Jednou budu mít čas
  Cesty
 • Znamená to všechno
  Cesty
 • Procházka snem
  Cesty
 • Ty a já není sci-fi
  Tales From the Pop Punk World vol. 4
 • Nový boty
  Volání o pomoc
 • Půl 12 večer
  Volání o pomoc
 • Chtěl jsem pryč (demo 2020)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

První článek, píseň na kompilaci, nový rok a další zvláštnosti

(z blogu našich webových stránek https://malamodraobluda.webnode.cz/l/prvni-clanek/)

Ahoj a vítej u prvního článku na tomhle blogu. Tady Petis. Budu tu psát tak nějak o tom co se děje, o tom co se neděje nebo o tom, co bych chtěl aby se dělo. Nebo nedělo. Toho všeho je teď dost. Posledních pár měsíců bylo špatných pro živou muziku. Ta ale dál žije v pokojích a zkušebnách. A tam vznikla i píseň "Ty a já není sci-fi". Ona už teda vznikla poměrně dávno, je to možná naše nejstarší píseň a napsal jsem ji tuším v roce 2016 (teda bez druhé sloky, tu jsem dopsal až teď, když jsem byl donucen - diamanty vznikají pod tlakem). Nahrát se ji podařilo až nyní, na konci roku 2020 a vyšla na kompilaci od RTTB Records s názvem Tales from the Pop Punk World volume 4 (a poslechnout se dá třeba zde)

Kompilace je plná songů od kapel z celýho světa (můžete si to celý poslechnout na bandcampu, je i zdarma ke stažení). Markus, kluk z Německa, který se teď stará o RTTB Records poslal zprávu, že chce na Vánoce vydat 4. verzi "příběhů z poppunkovýho světa" a ať mu pošleme písně. Dokážu si představit, že nebyl moc šťastnej, když jsem mu posílal asi čtvrtou verzi nahrávky během posledních pár hodin před vydáním. Vždycky jsem mu poslal jednu verzi a pak na ní ještě něco upravil a poslal znovu. Tahle nahrávka, stejně jako všechny, co budeme v nejbližší budoucnosti dělat je totiž kompletně DIY (do it yourself - udělej si sám). Nakoupili jsme nějaký vybavení, začali se s ním učit a začali nahrávat. Koupil jsem si třeba novej kytarovej aparát, je to skvělej AC od Vox. Týpek, od kterýho jsem to kupoval byl taky skvělej. Když viděl, že si to 30 kilový monstrum chci domu odtáhnout hodinu autobusem a pěšky, tak se slitoval a nabral mě i s monstrem do auta a hodil domů. Až mi bylo blbý, že jsem s nim usmlouval cenu o pětikilo levnější. Takže teď prodávám svůj starej aparát, takže kdo by chtěl bezvadný 100W tranzistorák, kterej sloužil výborně, ať se ozve sem.

Teď máme na nahrání připraveno asi 20 songů, z kterých se několik vyškrtá. Z toho se dá dohromady album, který už začíná krystalizovat. Bude na něm asi 12 až 13 písní. Pak vyjde split album, na kterým budou další 3 písně a potom nejspíš ještě EP, které bude obsahovat 6 až 7 songů. Celkem tedy 3 kusy muziky, každej bude trochu jinej. Ale někdy si člověk udělá plány a pak jenom sleduje, jak se pomalu hroutí. Docela rád zakončuju povídání nějakou lacinou hláškou, ale žádná mě nenapadá a už jich je tu stejně víc než zdrávo. Tak zdar!

Petis, 31. 12. 2020

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

koláč

Super koncert v Litvínově, energický jak hovado!

Zobrazit všechny názory