Main Street Ska Band - Úvod | Bandzone.cz

Main Street Ska Band ska-reggae / Prostějov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mafia (živě Apollo 2011)
    Nezařazeno
  • Letadlo (živě Apollo 2011)
    Nezařazeno
  • Black Princess (živě Apollo 2011)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Rok 2012

Vážení posluchači ska a reggae v českém podání,

do Nového roku 2012 přejeme všem mnoho zdraví a úspěchu v jakékoli podobě! Spousty pozitivních vibrací a nezapomenutelných zážitků a třeba se shledáme na nějaké z akcí! :)

Naši kapele přejeme mnoho odehraných koncertů a širokou fanouškovskou základnu. Přidali jsme fotky z akce s ruským MC Steppa Style. A zatím plánujeme koncerty. Březen a duben, těšte se!

Bless,

Main Street Ska Band

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

X Y Z

Šlo by konkrétně o tyhle stránky www.porkpie-ezin.blogspot.com, no jelikož jsem vám psal už někdy před měsícem, na mail, nikdo se mi neozval, tak to píšu sem ještě jednou!!!!!!

Bez profilu

X Z Y

Zdarte kapelo, nechtěli byste poskytnout rozhovor do jednoho webzinu? Jestli jo napište mi na: prasecikolac@seznam.cz

HORSET

Ahoj zháním kapelu na 28.1, která by s náma zahrála v Prostějově, v klubu apollo. Pokut máte zájem, pište prosím na můj fanouškovskej bandzone profil. Horset z kapely BARBAR PUNK

Zobrazit všechny názory