Podobné kapely
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Yea...Takže tady nás zprezentuju....říkáme si Cosa Nostra,děláme rap,graffiti atd.
CN valí jako quatro TEMA aka Syndrom,Hideaf,Wazi a Richie.......
Amok(dřív TEMA)--Rappa,rok Jedna Devět Devět Tři,Style:Progressive rap,Gangsta rap,Freestyle rap,Ghetto rap
Hideaf (nebo Deaf)--beatmaker,rappa,style:Gangsta rap,freestyle rap,
Wazi--beatboxer,style:cokoliv co chce :D
Richie--new rappa,nevyhraněný style :D
Diffix--rappa,gangsta rap,ghetto rap