Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Luckyhill rap-alternative / Brno

„Hledám producenty, hosty, ozvěte se mi!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Posluchačům feat. Freedom 28 ×
  • Už jen protože feat. Freedom 17 ×
  • Temná budoucnost (Nadvláda strojů) 61 ×
  • Blind of Vedetta (poslední part pro vás) 104 ×
  • Den D* - Pliz kill me 2 26 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Mnoho plánů, málo času na jejich realizaci!

Zdarec FANS!

Vím, že moje hudba je slabá, vydávám málo a nejedu ten progres jako ostatní, takže z ato se omlouvám. Osobně jsem fakt smutnej, že nejsem schopnej se dokopat k nahrávání aspoň třetiny věcí, který mám. Ve složce texty jich mám asi tak 250, ale pořád z toho nevzešlo nci oficiálního, nedotáhl jsem to do konce.

Každopdáně s raperem Freedomem plánuju projekt, kde se objeví snad i nějací hosti z Brna city. Sólo projekt zatím neplánuju, protože se věnuju kapele, s kterou zkoušíme a vymýšlíme, jak prorazit. Uvidíme, co z toho všeho bude, ale sháním beatmakera, hosty, takže se klidně ozvěte.

See ya, snad se budou líbit 2 nový pecky s Freedomem jakožto "singl" k budoucímu projektu.

*Lucky*


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Anthony Neff*

Zdravím. Jsme občanské sdružení MARI Records o.s. Nabízíme možnost využití nahrávacího studia, dále služby jako je mix a mastering nahrávek, natáčení a videopostprodukci. Studio je vybaveno profesinálním lampovým mikrofonem Rode Classic 2, DAW kontrolerem M-Audio Projectmix, klávesami Casio CTK-700 a mnohým dalším. Hlavní předností našeho studia je především nízká cena a dobrá dostupnost v krajském městě Ústí nad Labem. Více o studiu na http://www.marirecords.com pod položkou Studio.

Zobrazit všechny názory »