Kamo je to cool ale jde tam poznat ze poslouchaš S-Core nekopíruj nejake slova bud sam sebou neposlouchej podobne rapery jsi lepší než někteří :) PS: nemyslím to ve zlém zdar a jinak ještě je to fakt dobry !!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kamo je to cool ale jde tam poznat ze poslouchaš S-Core nekopíruj nejake slova bud sam sebou neposlouchej podobne rapery jsi lepší než někteří :) PS: nemyslím to ve zlém zdar a jinak ještě je to fakt dobry !!!
Jsi váážně úúúžasnej =o***.. Nemůžu z tebe .. A myslím ,že to tak necítím jen já :)
LUBBE si skilla :D Kamo rikam ti,az vydas CD lidi ti urvou ruce!
Heleď jsou to hovna :) .. A cd by mělo být venku co nejdřív ..Sice není čas ,ale snažim se to dodělat co nejdřív .. Pak to jen nahrát ve studiu a poslat to ven :)
Máš dobrý tracy jestli ho budes vydávat tak si u tebe jedno zamlouvam :)
Remark Tvoj názor mám víš kde :)...
Jo lub1 ty mas dobre songy dit ty to víš :-) dělej to dál :-) mas dobre tracky :)
čekuj new pekla z myho prvniho album ! dej Fans zanech koment díky:-)Horrorcore čti NOVINKU
Čau,pokud najdeš minutu svého času,přijd si poslechnout moje skladby,nedělám rap moc dlouho,a nenahrávám prozatim ve studiu,takže kvalita je normální,ale určitě by potěšila návštěva a komentář,přidání.
zatim a dík za cokoliv,co se oběví u mě na profilu.
Tak s Dodelanim cd jsem skoro u konce :D