super tracky
BUFu
nice lubbi:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nice lubbi:-)
Peckové tracky!!! jen tak dál!!
super tracky
dobře ty výborný tracky :-)
Co se týče rapu, jsem celkem vybíravá.. :) A ten tvůj rap se mi líbí! Jen tak dál, máš talent.. =)
Váážně všem moc díííky :) Ejmy : Další tracky určo budou neboj se nic :)
Ahoj si úúúžasnej :) U nás na škole holky a i dokonce ty největší frejéři poslouchají tebe :).. Jsi tu taká naše hvězda :) ppa :) A další tracky prosíííím :-***
jako ze diss uplne zabijarna no setrely te dobre pelesiny :D :D tvl i jejich mam si to dava :D rozjedu na ne beat nebudou chapat az do druhyho rana :D
tak jako klobouk dolu znám tě dcl dlouho ale tohle bych do tebe neřekla fakt je to super ty písně jsou boží a hlavně asi pravdivé a to je bomba proste luky jen tak dal držím palečky at stoupáš jen nahoru
Zlato,pecky jedeš a koukám jak šílená,co ten klučina vlastně dokáže.Dej tomu pořádně na prdel a budeš hvězda,ale pro mě jsi,už jen za to,že za zkoušku nic nedáš,odvahu máš a vše co k tomu patří,tak to všem hned z fleku natři.