Invi :D.! No comment :D!
Májuška
Kéž by něko naspal tak pěknej song i mě . De vidět že jí vážně miluješ . Ta holka si tě musí hodně vážit . Moc pěkná tvorba :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kéž by něko naspal tak pěknej song i mě . De vidět že jí vážně miluješ . Ta holka si tě musí hodně vážit . Moc pěkná tvorba :)
Hustě jedete hoši,takže kdy si můžu koupit už konečně lístek?Je to perfektní.
Invi :D.! No comment :D!
Oh Lubbi <3 strasne se mi libis, chci s tebou chodit :-P
Holčiny děkuju :) Ale zas nepřehánějte :)
Miluju tě Lubb1 !! Si úúúžasnej !!!! :-*
Ahoj Lubb1 tvoje tracky jsou úžasný stejně jako ty ! Kdy se bude prodávat cd ?! jedno si zamlouvám :-**
co ten song jak sem chtel? (darky)
Lubb1 jsi prostě úžasnej :-********
Aďka: Jsem Lukáš :) strašný jméno .)
Bro: Může být :D.. A nedělej tu ze mě feťáka :D..