ten track proste majestro ma epicky style .D nice one
cs
Fajn
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Fajn
Bože můůj chci tě po***t MAjestro :-* Si total coool a ten hlas prostě konec ! Chci tě!
Prostě MAjestro: mooooc dobrej text masj fajn nazory culino :) :)
ten track proste majestro ma epicky style .D nice one
Bože ty si úúžasnej :***** Každej den mi hraješ v mp4 :****
Vole ruce hore! HIP HOP IS DEAD LUBB1 IS GOD"!
Posílám respekt. opravdu luxus repy ! Konečně něco jiného než jsou ty gengstři ,ale i přitom jim nějakýma skladbama zavýráš huby :D Toe na tom prostě nejvíc ! fakt pecky
Miláčku , vždyť víš , že ty jsi pro mě ten nejlepší ! , pro mě i pro malýho, kterej tu s náma co nevidět bude :) !! =o** Milujeme tě ! =***
Ahoj Lubb1 si úúúžasnej ,ale jak tak koukám tak to tu píše hodně slečen =o* Si COOL =o*
Hodně luxusní skladbička Si sexy :-********* Žeru tě :-************