ty taky vitej...:)))....NO NE,hele ja mam rad treba jako tvrdou kytarovou hudbu...ale miluju Funk,soul,hip-hop,jazz,ragga a tak....hele cernosi sou nejlepsi rasa,ale rikej to Landovi :)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ty taky vitej...:)))....NO NE,hele ja mam rad treba jako tvrdou kytarovou hudbu...ale miluju Funk,soul,hip-hop,jazz,ragga a tak....hele cernosi sou nejlepsi rasa,ale rikej to Landovi :)))
jjj, hooodne pekny, jen tak dal :)
nemas zac...ja sem taky bilej cernoch :))
dobry ! moc dobry
hezky si tě přidám mezi spřízněné...tak koukej mazat udělat to stejný!...vtip
hele nechtěl jsem tě nijak urazit jestli zpíváš už od malička tak do toho nedáváš všecho tak jak si mi psala na profil .. znám holky co zpívají rok dva ale zato trénujou každý den a jejich zpěvy jsou na vyšší urovni faleš jde zaslechnout jen málo kdy a vymlouvat se na kvalitu je zbytečný člověk který je dobrý v rapu nebo zpěvu může i se špatnou kvalitou majku předvést naprostý ESO track ... taky si sama napsala že víš že zpíváš falešně je moc dobře že si to dokážeš přiznat a to si cením je vidět že nejsi namyšlená ale pokud sama cítíš faleš ve svých tracích tak víš že to chce ještě hodně pilovat a tu faleš odstranit. Nicméně rozhodně budu čekat na tvoje nové tracky a pokud budou lepší než ty co máš tady určitě se budeme moct bavit o spolupráci takže hodně štěstí v další tvorbě a mier pro tebe ;)
ahoj hele díky za koment na můj profile (rmy -- vzpomínka pro tebe brácho aj.. ) hele zpíváš docela pěkně ale je slyšet že je to začátečnický místama falešný :) nechci říkat že na to nemáš to v žádném případě ale víc trénuj a určitě ti to moooc půjde ale do té doby to na featuring nevypadá když tak se ozvi .. ICQ : 236992127
Ahoj, díky za ten fajn komentář, máš to tady taky pěkný! Vážíme si tvojí podpory.
Stay black
hoj dik za koment ... no mam tuctovy texty pac nevim jak na jiny tema ale uz neco hrotim ;);)
JO JE TO Z RIHANNY.....DIKY ZA KOMENT....JINAK,SLISEL SEM ZE BYS CHTELA SPOLUPRACI S VETSI POLOVINOU......JE TOMU TAK?.......MI TED SNIMA BUDEME PRISTI TYDEN TOCIT KLIP....BYLA BY DOBRA SPOLUPRACE.