Lů - Názory | Bandzone.cz

r&b-soul / Zlín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Ad feat. Lů - for Ladies
    Nezařazeno
  • Andre feat. Lů - I´m ready 2 love
    Nezařazeno
  • K-4 feat.Lů & Peca - Chacun de nous (Každý z nás) prod. Prixx
    Nezařazeno
  • rozhovor na rádiu Kiss Publikum Zlín - první vstup
    Nezařazeno
  • rozhovor na rádiu Kiss Publikum Zlín - druhý vstup
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Aremy

hele nechtěl jsem tě nijak urazit jestli zpíváš už od malička tak do toho nedáváš všecho tak jak si mi psala na profil .. znám holky co zpívají rok dva ale zato trénujou každý den a jejich zpěvy jsou na vyšší urovni faleš jde zaslechnout jen málo kdy a vymlouvat se na kvalitu je zbytečný člověk který je dobrý v rapu nebo zpěvu může i se špatnou kvalitou majku předvést naprostý ESO track ... taky si sama napsala že víš že zpíváš falešně je moc dobře že si to dokážeš přiznat a to si cením je vidět že nejsi namyšlená ale pokud sama cítíš faleš ve svých tracích tak víš že to chce ještě hodně pilovat a tu faleš odstranit. Nicméně rozhodně budu čekat na tvoje nové tracky a pokud budou lepší než ty co máš tady určitě se budeme moct bavit o spolupráci takže hodně štěstí v další tvorbě a mier pro tebe ;)

Bez profilu

Aremy

ahoj hele díky za koment na můj profile (rmy -- vzpomínka pro tebe brácho aj.. ) hele zpíváš docela pěkně ale je slyšet že je to začátečnický místama falešný :) nechci říkat že na to nemáš to v žádném případě ale víc trénuj a určitě ti to moooc půjde ale do té doby to na featuring nevypadá když tak se ozvi .. ICQ : 236992127

NEstudio LDR

JO JE TO Z RIHANNY.....DIKY ZA KOMENT....JINAK,SLISEL SEM ZE BYS CHTELA SPOLUPRACI S VETSI POLOVINOU......JE TOMU TAK?.......MI TED SNIMA BUDEME PRISTI TYDEN TOCIT KLIP....BYLA BY DOBRA SPOLUPRACE.

1 2 3 4 5 6810131721263238444953565860 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74