Lu and Dark A: Bože dvě naivni diliny. :D:D:D:D nenenene nejste namyšlený..:D:D ty krávo jedná lepši, než ta druhá:D:D jedná zpívá jako opilá němčourká a druhá jsi mysli, že je Alicia Keys ale zpívá jako vymrda*a žába:D vy jste fakt dvojka..:D dejte se dohromadý budete přeba objev antitalenti 2008:D
for Lu: obchodní akademie?:D ale soukromá, že?;) jinak konec..fakt konec..:D:D:D:D










