Love Makers - Úvod | Bandzone.cz

Love Makers funk-soul / Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Superstition (A-zyl studio 2012)
  Nezařazeno
 • Got To Be Real (A-zyl studio 2012)
  Nezařazeno
 • Work to Do (Hieke records, Kadaň 2012)
  Nezařazeno
 • Začtvrté (živě – GymplFest, Kadaň 2013)
  Nezařazeno
 • In the Stone (A-zyl studio 2012)
  Nezařazeno
 • Easy (A-zyl studio 2012)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Byl podzim, byl podzim..

Vážení přátelé,

během letošního podzimu ještě doznívá posvatební veselí po té, co se nejdříve na začátku srpna oženil náš basák Lukáš Hieke s jeho Janičkou a pak na konci září trombónista Michal Rambo Rambousek vstoupil do svazku manželského s jeho Olinkou, která se sama nazvala RamBitch.

Pokud však jde o koncerty, budeme nejspíš informovat o každém zvlášť, protože zatím není známo žádné souvislé pásmo akcí. 

Za zmínku ale určitě stojí 29. listopad - viník se totiž vrací na místo činu a my jsme předloni v teplickém 3ožáku (čti Božáku) nechali pořádnou paseku! Přijedeme tedy znovu na sever a doufáme, že to bude aspoň z poloviny tak skvělá akce jako minule. Těšíme se na Vás!

........ Vaši Love♥Makers .........

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Lnemecek01

Zdravím Vás,

zastupuji (provozuji) dnes již legendární chomutovský klub Huháč, dříve undergroundový Huhu Bar, který v současnosti prochází změnou. Rád bych navázal na tradici skvělých koncertů a hudební osvětu našich i přespolních domorodců.

Vaše kapela mě oslovila, proto bych se rád dohodl na spolupráci.

Odhlučněné sklepní prostory s autentickou atmosférou severu Čech přímo vybízí k pořádání hudebních akcí. Kapacita interiéru je pro 70 návštěvníků, v létě je v provozu velká zahrádka s grilem, excelentně čepuji pivo Excelent 11°, nebo z bohaté nabídky lihovin naliji něco ostřejšího. Velkou výhodou je, že lidi jsou naučeni do klubu chodit a jsou zvyklí na žánrovou rozmanitost pořádaných akcí.

Pokud byste měli zájem v Huháči vystoupit, rád se s Vámi spojím a dohodnu na podrobnostech.

Předem díky za odpověď.

Lukáš Němeček
provozovatel
Tel.: 722/008 399
lnemecek01@gmail.com

Ha-ha-hanka

Ahoj, jo jo, byla jsem v mosteckým Voku a byli jste super! Jsem ráda, že se mi obzory rozšířily o další príma kapelu :) Ráda si vás zase někde poslechnu! Ať vám to šlape i dál ;)

Zobrazit všechny názory