Lost Souls - Úvod | Bandzone.cz

Lost Souls punk-rock / Lipnik - Prerov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • ryba v síti
  Nezařazeno
 • sny ztracený
  Nezařazeno
 • amerika
  Nezařazeno
 • sad song
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Ehm...

Už je to nějaká doba co jsme se rozpadli, a zase se sešli v nové sestavě. A za tu dobu jste si mohli všimnout, že se toho moc nezměnilo. No odehráli jsme pár koncertů se kterými jsme byli vesměs jakž takž spokojeni, to ale nemění nic na tom, že náš projekt šel znovu do kytek. Zas tak nejhorší to možná nebylo, ale pořád to bylo jenom nahoru a dolů jako na nějaký šílený horský dráze. A když takhle pořád jezdíte nahoru a dolů, zákonitě Vám z toho začne být špatně a je zcela přirozený, že si po chvíli řeknete: "Dost!" a chcete vystoupit. 

No možná vám už dochází co se vám snažíme říct. Zkrátka a dobře v létě jsme se znova rozpadli a tentokrát už na dobro, konečná tečka finito. Neschopnost dostavit se v plném počtu na zkoušku a to ani před důležitým koncertem, ne zrovna příznivý ohlas publika, neustálé vytyčování si cílů, nad kterými se pak jen mávlo rukou, to všechno a možná ještě víc nakonec vyústilo v absolutní nechuť k hraní a pokračování v projektu, který prostě opět zamrzl na mrtvém bodě a nikdo už neměl sílu ani náladu ho z tama znovu tahat ven. Tudíž sme se rozhodli ukončit to trápení, zmáčknout pomyslný čudlík a projekt Lost Souls, který sel už delší dobu nacházel ve stavu kómatu jsme již natrvalo odpojili od podpůrných přístrojů zajišťujících základní životní funkce.

No a to je asi tak všechno. Snad ještě pokud by vás zajímalo co dělají nyní již ex-členové: Steve se rozhodl ukončit aktivní činnost, drnká si jen tak doma pro zábavu a v žádné kapele se už (aspoň prozatím) hrát nechystá. O Savovi se není známo jestli se někde ujal a Kuťa nyní hraje basu v přerovské pop-punkové kapele Cookies, kterou můžete najít tady na BZ. http://bandzone.cz/cookies

A to už je opravdu definitivně vše. Ještě jednou děkujem všem co nás kdy jakkoliv podpořili ať už dobrým slovem či zaplácáním na koncertu, vaše oběť nebude nikdy zapomenuta. Nebuďte smutní a vzpomínejte na kapelu LS  v dobrém. Čest její památce!

Zdraví Kuťa

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Bara

moooc se lííbí :)

Zobrazit všechny názory