diky moc kluci , Vam to samy , at se dari a do roku 2010 jen to nej !! :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
diky moc kluci , Vam to samy , at se dari a do roku 2010 jen to nej !! :)
Taky krásný vánoce a gratulace k CD !
Tak ještě jednou všem vám přeju štastný a veselý a hodně štěstí s novou deskou do nového roku ;-)
mooc pěknýý cd! :)
konečně je to venku a je to pecka!!! jen tak dál!!
a je to venkuuuu! a bomba, jak jinak!
to je jasny ze zejtra pridu do vlaku
Hoj, máme nový, tentokrát český song, tak se můžete mrknout jestli chcete a případně hodit komentář :)
proc hrajete s petrem janatou? je to invalida.
Ahoj LOOK-OUT, máme pro vás žhavou novinku . Právě jsme vydali nové CD [So:wa] a na našem profilu můžeš najít song To Stačí. Poslechni si ho a napiš jestli se ti zamlouvá. Děkujou ti správňáci z Civilky :-)