Zdarek, neco malo fotek z Rokytnice:-)
http://paraleniibalgin.rajce.idnes.cz…
matt
názory na Vaší hudbu v zahraničí jsou vcelku pozitivní!! Keep on rollin babe!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
názory na Vaší hudbu v zahraničí jsou vcelku pozitivní!! Keep on rollin babe!
Zdarek, neco malo fotek z Rokytnice:-)
http://paraleniibalgin.rajce.idnes.cz…
Nemáte vůbec zač, v Rokytnici jste byli výteční kluci. Přeji Vám jen hodně úspěchů a patřičnou slávu ;-D Těším se na další naší spolupráci ahoj.
podle fotek se krest celkem vydaril
slusne narvanej vlak
Zdary, uplne v pohode za cestak:-) Tesime se pic
Ahoj,
moc rádi si s Váma zahrajem. Napíšu to do koncertů. Pic chlapi, Mates, Underfloor
Páteční koncert nádhera, co dodat! A je mi ctí být spolukmotrem vašeho skvělýho debutu!... jo a Karle, tamto Ti jednoho dne vrátim, jen počkej zajíci! :-D
Včera výborné ! btw: trochu u Petra volume do leva, když dělá druhej vokál, tak je o hodně silnější než Kommy ;) keep on rollin!
:) ahoj chalani neviem prečo si Vás až teraz pridávam a píšem, ale tak lepšie neskoro ako nikdy! :D..strašne prííjemna hudba,zvuk,melodie a spev, ďakujem .)