proc mate jako profilovy foto ty hlavy? :)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
proc mate jako profilovy foto ty hlavy? :)
Super kluci, jen tak dáááál.
Fakt výborný :)). A i záběry z Litvínova :P.
Oscara za to!:) Povedlo se to kluci:)
kamarád mi vás párkrát doporučil ... a koukám, že věděl, co dělá :) ... líbí se mi vaše muzika, jen tak dál :))
no co říct.... prostě SUPER,fakt... tak zdar a sílu v cestě vzhůru... ;o)
super klip:)...ať to jede dál:)...
ohooo ! :D hej tak ten klip je bomba! :) libi se mi jak svin! :) tesim se na dalsi akci s vama :) at to slape, pac a pusu ze sumperka! :D
Krásné:-*
Čus.. no ty krávo... jasnovidec jak prase :D:D Super klip k super songu.. hodně štěstí kluci