moc pekne ať se daří!!!!!!!!!!!!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
moc pekne ať se daří!!!!!!!!!!!!!!!
Zdar Bando sry, nedavno jste mi pokládali otázku "je ve FDL kde hrát" ale boužel něak jsem to přehlídl :) .. ano, je kde hrát - pokud by jste měli zájem dejte mi vědět něěak se domluvíme - ať to hraje...
nicmene skvela party a krasnej klubik:) tady v dc je to proste horsi mno:D nicmene sme museli odjet a meli sme to jentak tak.... v ltaku bylo asi 250 takze opravdu super konciky)
Cago:) jeste jednou diky moc za pozvani vcera skvelej zvuk alespon na podiu, jak to nakonec dopadlo?:) Zoidy
Dobrý den, jsem polské a hledám nějaké zajímavé festivaly oi punk rock ska! Prosím, ruční
jakym rikam keep on look outing!
hoj chlapi,
ty bláho, strašně jste se zlepšili. Jen tak dál..
Fandim !!
mmmm dá se to poslouchat :)) bezva hudba.. povedenej klip :)
cus, sory za blbou komunikaci,ale mam novej mobil a byl sem i bez netu, moje nove cislo: 724 266 067, staci proizvonit nebo napsat sms, zavolam hned nazpatek a domluvime se poradne na ty konciky, dik a jeste jednou sorry fifa, nou brejks
Dobrýý kluci buci :-) suprovej klip. Eňo ńuńo pertfekto majstro numero uno .. luňo :-D