Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Logical Chip metal-experimental / Bitové toky

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Technical death metal - 9 51 ×
  • Exponent 35 ×
  • ScheeP 97 ×

Novinky

TDM - 9

TDM - 9 Je samozřejmě pracovní název. Oproti ostatním skladám v ní cítím již jistou skladatelskou vyzrálost a taky je zde kladen velký důraz na technickou stránku skladby. Samozřejmě jako u ostatních skladeb je pro mě lehčí něco složit aniž bych přemýšlel nad tím jestli to zahraju. V blízké době si konečně pořídím kytaru (Ibanez RGA 32 mahagony) a tak už by se teoreticky dalo uvažovat i o efektivnějším cvičení, což by v delším časovém rozpětí znamenalo i nahrání songů přímo na kytaru. Moje sweepování je na nízký úrovni (tři struny a ještě k tomu ne tak rychle jak bych chtěl), ale až konečně zahraju cover Stabwound od Necrophagist, tak už bych mohl nahrát i tohle na kytaru. A aby tu nebyly jen tak falešné plány do budoucna, tak říkám na rovinu, že projekt Logical Chip, přestože měl být původně pouze osobní záležitostí, tak bych s ním chtěl aspoň natočit album (studiový projekt s dalšíma lidma) případně fungovat normálně jako skupina. Neznám nikoho jiného kdo by hrál něco podobného (samozřejmě metalu je spousta), ale mé úlety ve skladatelství tomu dávají jistou osobitost :)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Benny666

je slyšet další obrovský skok vpřed, skladba je propracovaná a je tam slyšet mimo jiné místy i prvky progresivního death metalu, doufám že se to s tim projektem povede rád bych si to poslechnul i s opravdovými nástroji, mimochodem co máš momentálně za nastroj?

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 12

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 714
Poslechnuto skladeb
350
Profil registrován
19.10.2008