sledujte na našem profilu novou věc proti KS2!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
sledujte na našem profilu novou věc proti KS2!!!
hmmm... doufám, doufám.. páč... mě to fakt nejvíc štve.. grrr..
pěkně Ty..:-)
Ahoooy.. :o) Jsem o tobě dlouho neslyšela, na icq je míjíme.. jak se máš?:o) a jaký to bylo v Retru? Hrozně mě mrzí, že jsem tam nebyla.. :-( Tak příště noooo... měj se krásně.. :-*
ahoj ahoj čekuj profil zkoušku summer
..tak co?..dame kaffe?!..:D:D:D
hej pecka:):):):)fakt husty..respekt tobe...:)peace
ty píčo hele chlapy je to husty jako svině hele hodte koment na mim profilu Čoro moro je hustý fakt klobouk dolu hodte názor pls Mier sváma
moooc hustě kámo.. kvalítní práce.. jen tak dál.. :o) peeez
cus brasko... prej ani se neozvu??? dyt me mas v spriznenejch.. dyt to vis jsem ti psal:D a co jak se mas ty?? ja docela v pohode...akorat chci aby uz byl konec skoly uz me to jebe...:D