Nejlepší klip.. Jak říkám.. v jednoduchosti je krása.. Bavili jsme se spolu v P.M.clubu v Praze.. Řekl jsem že napíšu, sice pozdě, ale přece..
liza
CHCE TO NOVEJ TRACK
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
CHCE TO NOVEJ TRACK
Nejlepší klip.. Jak říkám.. v jednoduchosti je krása.. Bavili jsme se spolu v P.M.clubu v Praze.. Řekl jsem že napíšu, sice pozdě, ale přece..
holčičky atd... jde to všchno tak akorád ma man
zdar ma man posíla čeko malaka family ad to jde....
hAhA.. wČééRa u PanOowNííKůů mOooC KoTeLL!!! fAkt BEsT>> tAk přííŠtě zAsSe... pApA.. :-***
Zdar šhefe) cajk tracky -)
Čaau Maaan
chválim Ženy bez mozku...
a jak track, tak klip -
Myslí si svý, to mě baví :)
Jen tak dal Lubomire :-) mrdat kreteny co se neumi podepsat a delaj chytry pritom neumi slozit ani basnicku...
jo, někdy naviděnou:-) já taky razím do světa. už skoro nevidim, jak čumim na ten monitor. a potřebuju do sebe dostat nějaký kalorie:-) Bye
ne to vůbec, neprovedl:-) I když... MAlý děti jsou hajzlíci, ty si pořád něco prováděj:-) Ne to snad ne, žádný trauma jsi mi snad nezpůsobil:-) Nemůžeš brát každý moje slovo tak úplně vážně. Jsem od malička Ironic:-)