tak to nwm jestly si si vybral tu pravou:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak to nwm jestly si si vybral tu pravou:D
no hele ten krest byl stejne napicu :D proste lidi nejak tady na berounsu nechapou muj newskool :D dyt vis :D
fuck it)) snad to pokrtime v retru pro prazsky zmrdecky )) ti dam vedet, ze bsme dali naky jointy spolu konecne..
jinak tu kalbu domluvime voe..stary casy ))).. ti zavolam
zatial,
mam novy dziiny vod dragouna na softa masiino :D
a ay ..jak to de man? kdy se spolu vykrosime zase poradne hm?
ahooj jooo.. supeer co tyy.:) nečekala sem že budeeš takhle dobreej:))))
mužu se zeptat kde seženu tu pecku "ženy bez mozku?"díky
V sobotu žebraky..
Hodili jsme tě do spřízněnejch bráško.. Doufám že se zase uvidíme brzo v Berouně u Patrika.. :D Zatim RN Team
hustý pecky...heh hlavně ženy bez mozku:-Dfakt mazec...
fakt brutalni styl....
chválím a přidávám;o)