Liwid - koncerty pro naše fanoušky...
Zdar všem našim fanouškům. Máme za sebou více jak 20 koncertů a míň jak 6 před sebou, ze společného turné Autoportrét s klukama z UDG. Do jarního turné "Blondýna z Londýna" ke stejnojmennému křtu singlu je ještě daleko. Tak jsme si řekli, že když jste na nás tak hodný a chcete nás vidět a hlavně slyšet, že Vám uděláme radost. Vybrali jsme pro měsíce leden a únor 2010 čtyři města a domlouváme v nich patřičná zařízení pro naše koncerty.Záměrně jsme vybírali města, kde jsme ještě nebyli, výjma Olomouce. První zastávkou by mělo být město Kostelec nad Černými Lesy, protože jsme tam objevili pěknej rockovej klub Barák a mají to kousek fans z Kolína, Čáslavi, Kutné Hory, nebo Benešova atd. Druhá zastávka by bylo město Nový Bor, což doufáme že uvítají všichni z Jablonce, Liberce, Děčína, České Lípy a hlavně naše nejstálejší fanynky :-).Třetí zastávkou je Olomouc, tam by mohli dojet fanoušci z Brna, Vyškova, Prostějova, Opavy, Ostravy, kde pravděpodobně uděláme koncert v U-klubu někdy ve všední den. Poslední štací bude zkouška i pro nás u našeho známého na letním táboře na Sázavě. Pokusíme se domluvit všude vstupné ZDARMA, aby Vám zbyly koruny na cestu a bumbání, páč v těchto měsících budeme s kapelou slavit rok společného působení s novým frontmanem a to se musí sakra zapít.Takže se těšte, sledujte datumy v koncertech, vše brzy upřesníme.Liwid




