Zdravim Utamana s LSD a přeji mnoho úspěchů v novém roce. Moc dík za CD :))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim Utamana s LSD a přeji mnoho úspěchů v novém roce. Moc dík za CD :))
Musim Vás pochválit za akci v Oku, zvuk byl sice špatnej, ale předvedený výkon super. Jen tak dál. Teď pouštim CD a je mně hned jasný, že zvukař to pěkně pojebal :))) Už se na Vás zase těšim pánové, toto byla akce roku... LSD Forever Michaela :D))
A dost, mám tady pověst seriózní dívky ;))
Křest mi nevyjde, ale když uspořádáte nějakej vip koncert s důstojným místem u krbu, tak dojedu ráda :P
Hele, ono to zní docela dobře oproti tomu randálu ve zkušebně :)))
Super music, ať se daří a zdravim Utamamu :))
Vysvědčení :))) Good
LSD též spřízňuje a těší se na nějakou společnou action :))
ahoj Klucí máme to hotovo tak to poechněte a měj te se spříznujem a at to šlape Štěpa