Nejsme zpovědnice takže názory mimo kapelu jako takovou budou s prominutím mazány stejně jako spamy atd.. Děkujeme za pochopení. Hell.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nejsme zpovědnice takže názory mimo kapelu jako takovou budou s prominutím mazány stejně jako spamy atd.. Děkujeme za pochopení. Hell.
Ahoj Petro. Nové nahrávky se zpěvačkou určitě budou, ale měli bychom je nahrávat až někdy ke konci roku, jelikož chceme rovnou nahrát celé cd. V momentální době doděláváme nové songy, aby bylo vše komplet. Co se týče koncertů tak teď zrovna řešíme turné na podzim. Mělo by jsme jet spolu s kapelou Caffeine a možná jednym velkym překvápkem + kapela z určitých měst kde budou zrovna koncerty probíhat. Takže pokaždé někdo jiný. Určitě budeš včasně informována, stejně jako ostatní fanoušci. Měj se hezky. Light Sugar Dreaming
Budete mít nějaké nové nahrávky se zpěvačkou? Docela by mě to zajímalo. A co koncerty v dohledné době?
Perknow rulezz
Marcela - no to my víme. Ne sranda :))) Díky moc za komentář snad se ti bude líbit i to, co momentálně vytváříme. Už se nemůžeme dočkat chvíle kdy to dáme na placku a budeme to moct šířit dál. Určitě ti dáme jako našemu fanouškovi vědět. Ale ještě si budete muset všichni chvilku počkat. Light Sugar Dreaming
Máte to pěkný :))
Alenko moc ti dekujeme za komentar. Tesi nas to. Jako vazne moc :-)) Tak a ted uz jen doufame ze az nam skonci tvurci pauza a zase budeme nekde hrat ze te tam uvidime, protoze vy jste proste potreba. Rock and Roll forever. Lightsugardreaming.
jste vazne skvely. koncert v effectu bomba nejvetsi a bowling taky. Tam sice nebyl tak kvalitni zvuk, jenze co v tom prostoru taky ocekavat ze. Stejne jste tam byli opet bezkonkurencne nejlepsi. :-))
Terezka - :)) díky, díky, díky.
Ze začátku to vypadalo jak když se bude hrát pouze pro kapely, ale nakonec když jsme nastoupili se to velmi slušně zaplnilo. Jen díky Vám posluchačům jsme zahráli tak, jak jsme zahráli. Vytvořili jste skvělou atmosféru, takže obrovské díky patří Vám. Co se týče uřícenosti tak to se neni čemu divit, chtěli jsme podat co nejlepší výkon a pak to tak pod světly ramp vypadá. Bylo tam strašný teplo a když se ze sebe snažíš vypustit duši a dát tomu ten pravý drive tak to jinak ani nevypadá :)) Nové songy a tvůj názor na ně nás moc těší. Snažíme se jít tím správným směrem a pozitivní v tvém případě či jiné názory posluchačů nám v tom jen a jen pomůžou. No a to zaplněné podium při posledním songu to byl ten pravý rock and roll. Skvělý, skvělý, skvělý !!! Takže ještě jednou velké díky, protože bez Vás to prostě neni ono :D No a na závěr doufáme v tvůj brzký návrat při nějakém z budoucích koncertů. Měj se hezky a ať se ti daří.
LightSugarDreaming
Tak vcera absolutne bezkonkurencni. Podali jste vazne uzasny vykon, coz bylo slyset a videt dle vasi uricenosti :-) Moc za to dekuju, nesmirne jsem se bavila. Novy songy pecka jen tak dal. Bylo to velmi dustojne galapredstaveni a skvele zakonceni ery effectu. Vlastne jste byli posledni kapela co tam kdy hrala :-))) A v tom poslednim songu kdy jste naplnili cele podium lidma kdy doslo k nehorazne parbe me uplne mrazilo. Proste boziiiii zazitek. A uz se moc tesim na dalsi. lightsugardreaming forever.