Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Levák Bob speed-country / Lázně Bohdaneč

„Hrajeme very speed“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zas nazdar

Nazdar, nečekaně jsme s Levotou byli přizváni na veselý večírek zítra do ponornice. Vystoupí známé soubory ze zemí V4 a i z opačných polokoulí. (Viz. plagiát) Jestli rádi tančíte na grind polku přijďte, pokud teda už nebudete zahřávati u Čurbiho na Obscéňáku.

Jinak dále plodíme děti i vály, záhráli jsme i na několika slovutných oslavách kamárádů a známých jejich známých slavících dožití se věku kolem 40-ti. V lokalitách Potěhy a Řečany, kde je perspektiva zdraví jak tělesného tak i psychického, že se tito oslavenci dožijí i dalších oslav svých. Tímto děkujeme i za pozvání a možnost vesele a družně oslaviti tato významná jubiela, alkoholem... ..., tancem i jak jinak než veselou produkcí našich válů.

Míru zdar! a dobro došli


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Levakfestbob

Ahoj, ani pořádně nevíme, nikdy jsme BPM neřešili. sice před lety nás do toho bejvalej kytarák trochu tlačil, ale nedali jsme se :). Je pravda, že jsme hráli trošičku jinak než teď. Dodržujeme vlastně je jednu rychlost - co to prostě dá a když bubeník nestíhá nebo se i vožere, tak platí heslo " Bubeník je píča". :))
Měj se supr

Zobrazit všechny názory »