Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Let Them Burn thrash-death / Praha

„9.11. koncert s LELAHELL, AC Klinika (Praha)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Mad Duck booking uvádí

Death metalová kapela Lelahell z Alžíru zahraje v pátek 9.11 pro Autonomní sociální centrum Klinika! A nebudou na to sami - večerem je doprovodí dvě pražské kapely: LET THEM BURN (death-thrash metal) a MeltDown (melodic death metal). Vstupné jako vždy dobrovolné!

Na Klinice během let proběhly desítky a stovky skvělých koncertů a všechny do jednoho důsledně zdarma či maximálně za doborovolný příspěvek na benzín pro muzikanty. Koncert si mohl dovolit naprosto každý. Mnoho kapel si mohlo uspořádat koncert bez nutnosti platit komerční pronájem, nejedna benefiční akce mohla proběhnout díky takovému přístupu. Nyní toto místo má problémy a bojuje za svou existenci (https://klinika.451.cz/2018/10/klinice-znovu-hrozi-vyklizeni-nevzdavame-to/). Přijď se podívat, jak to na Klinice vypadá a poptat se na aktuální dění. Děkujeme Lelahell, MeltDown i LET THEM BURN, že na této akci hrají. Death metalový kapely ve squatech nehrají tak běžně o to víc se na to těšíme! Underground se musí podporovat napříč žánry i kontinenty a je třeba bojovat za každé místo, kde může svobodně hrát extrémní hudba!

Vstupné je dobrovolné - vše, co se vybere nad náklady akce putuje pro Kliniku jako příspěvek na chod.

19:45 MeltDown (melodic death metal)
20:45 LET THEM BURN (death-thrash metal)
21:45 Lelahell (death metal Alžír)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory »