yop nigga...Cekni novy beat na stiahnutie,venovany writerom :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
yop nigga...Cekni novy beat na stiahnutie,venovany writerom :)
Chtělo by to trochu informací..
..pěknýý :P
Čuz, tak nápad to rozhodně má, si dobrej, ale kvalita by chtěla vyladit;-))pak to bude cajk;-)měj se:))
Až na tu kvalitu... =) Ale jinak se to poslouchat dáá!.. Jen tak dál.. Peace..=):-*
Kurva chlape seš dobrej ale nejcvíc mě sere že máž nahovno nahrávku :-(
juuuuu kuju za nazorek .......mas skweli songy fakt .....drzim palecky at se dari:-):-*
Nový track - Moje duše
kontroluj http://bandzone.cz/fergis
máš to tu v pohodě ale podle mího názoru by ses měl zaměřit na tracky v angličtině sedí ti víc jinak až na kvalitu nahrávek se mi to líbí peace chlape a drž se... Ricco
cest mas to tu dobry!!!!as bude cas napis koment!!