kamo jak ses na fb??ja Chosse Deputo tak si me pridej at se muzeme domluvit
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kamo jak ses na fb??ja Chosse Deputo tak si me pridej at se muzeme domluvit
dobre kemo beru te za slovo ale uz nejedu sam ale ve trech,tak doufam ze to pujde
tak co vole ?)
si piš že na něj seru :D tuhle si schovávám spešl pro tebe .D a jeslti chceš triumph tak klíďo i ten, budu jen rád) hoď si mě do icq) 236951774
cus man mas luxusni tvorbu hlavne tu anglickou:)) jestli chces zcekni beatz!! :))
zdar, hele dělám ti instro s desire ae bylo by supr i ňáká solovka s tebou, fakt s emi líbí tvůj styl), koukni na am i dreaming u mě prosim tě a dje vědět)) díkes zatim)
tak to jsem ja bejku
Cus spoluprace???
ok, tak ozveš se mi na ICQ ? 447863870 dohodnem se, mám už beat a téma taky, tak se nějak domluvíme :))