AleXxX PRODUCENSKÝ MIXTAPE, instra jsou v playlistu, budu rád když podpoříš a budeš hostovat.... více info v novinkách a na mim profilu na bandzone...peace AleXxX
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
AleXxX PRODUCENSKÝ MIXTAPE, instra jsou v playlistu, budu rád když podpoříš a budeš hostovat.... více info v novinkách a na mim profilu na bandzone...peace AleXxX
dotaz : jinak nahravam v mixcraft a nebo drive v audacity :))
Čus chlape, musim uznat že máš fakt skvělý tracky! Nejdřív sem na tvym druhym profilu tady na BZ nemohl uvěřit tomu jak si tohle mohl stvořit ale teď když to vidim, říkám ti že fakt zírám! Sem zvědavej na tvojí další tvorbu
a říkám ti - tykrávo ty máš hodně velkej potenciál! Držim ti palce ;)
Cao .) čekuy new shit a zänech coment dekz .) mier
Ahoj.. no´je to suprovy fakt... pecka. noo... líbí se mi to..jen tak dal.. zatim awooj
můůj,a nejlepšíí..
<3 láskoO
dotaz: tento track je nahranej ve studiu jinak co ja doma sem nahraval stalo za viliz :)))
cau hele prosimte v jakym programku doma nahravas ? dik
pěknej.. moc pěknej track.. a nejen to.. :-* jen tak dáál.. :-* peace.. ;-)
hezka prace ;-)