Dobře ty;)popřemejšlej o spolupráci:)spolu s str fellazzz
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobře ty;)popřemejšlej o spolupráci:)spolu s str fellazzz
zdárek man :-) spřízněni?
Je to pekny;-) libi se mi to ae jak je tady napsano chtelo by to lepsi ''majk'':-) jen tak dal....
rePPyy it- mocpeknej track;-)
Celkem dobrá tvorba jen tak dál! Hodně štěstí přeji!:) Jinak moc sluší na fotkách! Kundáááá!
jasny no mame nakou tu vybavu hehe kdyby ste meli cestu oolo muzete neco u nas nahrat zaim pa *Hb*
Krasawec...S libowejma trackam a s libowym hlasem.....Ale horsi je ta kwalita čéčé....Cekujteeee 23 ProtecT RRePPy...!!!!:) Chwáááála...:)
hezky jen zlepsete kvalitu opravdu jiank hustý!
Super tvorba jen tak dal.....Peace Marketa
krasawec...:)