Náš feat je hodně mocný!!!!!!Bracho.)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Náš feat je hodně mocný!!!!!!Bracho.)
doooooooooocela daleko ale to by si snad dal. 60km od plzně směrem na západ. tak že s tebou budu na příští léto počítat:) je to fakt dobrý..měj se a držim palce hlavně přeju hodně koncertů
mno tak co na to říct prostě bomba.Ted už se jen musim zeptat..vystopíš u nás někdy?....:))))
seruz ozvy sa na 398381381
Je to dobrý brácho :-) zničíme cely jižní čechy :-) Family dpč . Je to good
Děkujeme, jsme rádi, že se líbí. Některé ambientní skladby se objeví i na připravovaném demu. Držíme palce a ať se daří!
kapela Symposium
inspir@ce: nebuď línej a cd si zakup :-D
čus máš dobrý písně fakt :-) pošliti písně na moje ajsikju jestli mužeš 577309527 mé ajsko zatím čus a drž se
Zdravím pane! Novej materiál je opravdu vypečenej. Jak už jsem říkal, nejsem příliš velkým příznivcem a už vůbec ne psoluchačem hip-hop a rap, ale tvůj projev se mi fakt líbí. Má to grády. Opět mě potěšila i muzika. Drž se a jeď dál to svý:-) Máme stejnej názor na pózéry, sou snad uplně všude a ve většine odvětvích :-D Po prázdninách budeme s kapeou vydávat demo, silně pochybuju, že by tě to mohlo zaujmout a že by sis třeba i poslechl celou jednu skladbu, ale dám vědět až to bude venku :-D PS: What up me! ten song má slušnou úroveň!