mas to tam moe som rad ze som v tom zastupe raperov ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mas to tam moe som rad ze som v tom zastupe raperov ;)
Zdaarek ... ejj ... chtěl sem se tě zeptat ty mas svuj mike ??? ... Jestli jo tak mi kdyztak napis nazev diky moc :-) Cao ...
Můj rep? tomu se ani rep nedá říkat neberu to vážně :-D dělám to ze srandy a hlavně nechci bejt hned někde nahoře, jo to je fajn že budeš mít se vzduchovkama feat, ale pořád to nic neznamená ;) hodně štěstí Reppy
jestli to beres jako hadani tak ok ja vymena nazoru:)
doplněk co psal T1P Kde se bere ta fůra prostoru pro kriply jako si ty neber to jako nakej hejt nebo tak je to ciste nazor:)
jo super radio show
tak to nepochopi snad nikdo tyhle sráče.
dementi nechapu lidi co si te pridají fandí ti a pak si te odeberou loool
tesim na cd man davas dobre
tak ja udělam nějaky instro a zavališ do toho ok? a jaky to mam udělat? drsný? nebo pohodový? nebo jaky?:) napiš mi ještě tohle a pustim se do toho;-)