Zalez Mrdko Bigrovska :-d
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zalez Mrdko Bigrovska :-d
Zdary. Jasně můžem něco stvořit :). Ty si z Floridy? Kdyžtak se mi ozvi na mejl ať to neřešíme po bandzonu... mcmajk@seznam.cz
Házim do spřízněných tak si mě nahoď taky :). Měj se a dej vědět
Ahoj. Výborná tvorba. Máš talent chlape. kdyžtak se můžeš mrknout na muj profil s novýma trackama z Plzně. Brzou přibudou další
http://bandzone.cz/majkzbprodukce
Ouuuuuu frajer jak to rozjíždí:D
Spolupráce jasna zmrde....
cawes..ziadny problem ani nebol kamo...tak naco to riesit..napisal som len ako to je v skutocnosti vzy je...cekol som cd..beaty su tam dobre..hlas mas tiez dobry...chcelo by to viac pracovat s hlasom..najst si,,svoj original flow,, toto co tu mas by som zaradil do taketo priemeru ale toho je tu zase dost..treba skusat a skusat nove veci aby si vycnieval z davu a nie zapadal..drzim kazdopadne palce v tvorbe
ten ma tvrde repy rád v prdeli ho ma poraad XDXD omg LOL rofl atd :-d
Pam Pam Pampadam patrik .... je buzerant :-d
cau jakej datum bude ten trek s reshem?
dává si dost good.. TereZz:)
na to,že rap moc nemusim,tak je to celkem good...x)