jj jasná páka ombre :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jj jasná páka ombre :)
dik za nazor:) makam co to de, jednou to bouchne a bude to bolet vsechny weakry :)
tyjo ty new tracky sou fakt luxusni dej pls ke stazeni :) dik
okd dikess men :)))
no.. :) ty to ale dobry máš
peace
pohoda vole.. neplakej hned :D zas tak sem to nemyslel.. jenom kdybys tolik neječel.. znělo by to vodost líp.. jeť jako kdybys mluvil ( nechci tě poučovat.. jeť si jak chceš.. jenom ti radim.. ) jinak káme ta dávka je zadaná.. sice už sem to tomu teepkovi měl dát před měsícem ale furt newim co stim beatem dál.. je celej nějakej divnej.. beaty budou přibejvat... čim víc se budu nudit. tak si nějakej časem vyčekni.. dam ti ho.. icq tam mam. peace
jj spoluprace klide npias mi na icq ;) 340226213
Zdravim ReppY sleduj new singl na featu Avio!
tak si vyber.. haha. . ted jsem vlozil ten romantic dirty south beat. ale nejak este neni asi aktivovanej nebo co. haha. jsem tu novej. tak mi pisni jakej. nebo jestli mas skype tak si me pridej. muj nick je.. jsi_fakt_krasna jj to je skype nick. vis jak pro kundy hahah
JEDES DOBRE.. CO RIKAS NA MOJE BEATY?? JSEM ESTE AMATER.. POSUD SAM