sap bro pridal sem si te na icq mam uz i beat tak se ozvi cus;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
sap bro pridal sem si te na icq mam uz i beat tak se ozvi cus;)
zdravim reppy uz delsi dobu premyslim and spolupraci s tebou;) napis mi na profil jestli chcse sap
dobra tvorba.. originalni a posluchatelny:) hazim do add:)
Hodně guuut tvorba :)....Libi se mi.:)... Když tak zčeknia komentuj :)
Za spolu praci bych byl hodne rad :-) ty to mas taky hodne luxsni pridavam si te jo moje icq je 443420937 tak cus
kámo asi jsis vzal moje staré icg...kdytak si mne pridej na facebook jsem tam jako karlos mcch...
mir s tebou
Ok homie tak sa tešííím tak mi to zajtra pošli na mail scerodaktil@azet.sk ok? dohodneme aj temu aj všetko okolo toho no jooo peace zatim bude to beng :D yap
No zdravíííím ta man no čo bude s tým featom? máš nejaké volné beaty ? ozvi sa Peace zatim
Seruus brat vypustil jsem skladbu z mé desky sleduj profil OK seruuuuus
dobře reppy ..hodně jsi se vyšvyhl...jen tak dál...meen....
Karlos