ZDRAVIM mas to good makej dááll s pozdravem B.D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ZDRAVIM mas to good makej dááll s pozdravem B.D
docela dobrá práce :)
Zdravím Reppy no ja to do stredy nahrám bude to pecka beat je good pošlem ti ho mailom peace
je to tak man! .. máš můj respect!
čoa Reppy jestli chceš můžeš exkluzivně poslouchat novej track Comeback díky za tvůj čas a pošli t dál
Zdravím ta reppy no čo už to máš nahratééé? ozvi sa na mail diki moc Peace tam sa ešte dohodneme
Zdravím ta reppy no čo už to máš nahratééé? ozvi sa na mail diki moc Peace tam sa ešte dohodneme
to instro k trecku reppy that s now this má taky sharkass na cd ale jinak pohoda :) stahovní inster letí svetem dnes ....... jinak za nedlouho výjde moje cd nak terem se vyřádí hodne producentů takže žádny stahovačky čekej máán
Čus,, až budeš mít čas, zastav se na profile...kontroluj novou vec "Féér je Amatérr"..měj se ..K.P.S.
zdravim new tracky sou dost good a good majk jakej sis poridil? diky ti