rusim bandzone jsou tady samy kostata a ja jsem pro byt s lidmi za dobre a mistoo toho se snima hadat kdo co posral se v klidu poradit jako typ a navzajem si pomahat:))) jenze tady ot neni mozny jsou tu samy wanabee nic vic :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
rusim bandzone jsou tady samy kostata a ja jsem pro byt s lidmi za dobre a mistoo toho se snima hadat kdo co posral se v klidu poradit jako typ a navzajem si pomahat:))) jenze tady ot neni mozny jsou tu samy wanabee nic vic :)
spolupráce ?
Meer chcekuj novou tvorbu a podpoř jí dík mots..
nic moc, moc se mi to nelíbí, možná je to i tim že ty backy jdou jinak než acapella
Pošli to na mail scerodaktil@azet.sk aj beat aj temu ale hlavne tú tvoju acapellu s toho shitu Naša kultúra diki moc Peace
dík za add a koment...2010 čekej album...teď se soustředíme v podstatě jen na něj...mír...zé
chci lízat twůj dolar powěšenej za twůj gigantický penis....já mám dolar a on má welký kola...yeap...cucidudlyhupky
Zdravím Reppy čekni new Shit Ninfomanka!!! Peace
si fkt frajer respect mtobe...
Vieščo? mohol by si mi poslat acapellu tvoju aj ten predlžený beat lebo trošku mi tam vadí pár vecííí chcem aby to bolo uplne pecka ja to zoberiem do studia a upravím na jednotku ok?