Zdarec...díky za příspěvek...xD...ale jo jedeš dobře...Dám do přátel....PEace
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec...díky za příspěvek...xD...ale jo jedeš dobře...Dám do přátel....PEace
Hou Hou.
Momentálně makám na svým solo projektu a s crew doděláváme album, takže tě budu muset odmítnout jako ostatní.
Možná časem...
no tak to je kurva divný xDDD no ty vole naka chyba,.. ale co jako,to je jedno,.jinak sem koukal a myslim že tu mas nejakou Slovenskou spolupraci,,ta se mi libila hodně
hale rap mas taky pohoda,,jen ten jeden track co sem o něm psal se mi nepaci,,je tam prostě moc echa,,jinak nevim zda se mi to jako nejaka starší tvorba,,protože to co tady mas je dobrý,,jako zvuk je libovka,,ale na tom beatu od Locki mi to prijde zvukově horsi kvalitka,nebo je to tim echem nevim..jinak dik za add,,hažu taky
ok v pohodě,,každej toho nekdy ma dost,.jinak jako mas pravdu,je to nesmysl se tady hadat,..jiank teda sorry za ty urážky možna sem to lehce přehnal,.peace
Vole Reppy prosím ta pošli mi už tú acapellu s to ho tracku Naša kultúra chcem to dat už dokopy na 100% Peace a pošli mi ho aj celý zatial ako je
Ok!
Zbytečný to hrotit:)
Jednodušše se mi nezdály tvé pokusy o zpěv, kde to podle mě opravdu vázne. Samotná flow např. v tracku Will no day je naprosto v pohodě. Profil neruš, protože by to bylo vůči fanouškům nefér.)
a vase anonimy me netlaci:)) tech uz bylooo :D:D a jese bude ze to neresim je hlavni mit v pici a jit si za svym ..... a nenechat se opruzovat lidmi co nemaji kvalitu snazi se napodobit cr rapery proto ja odbocuji od ceskeho rapu do uk grime styl co mi neco da :)) a ne porad to samy do kola