novej treck pecička pecička :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
novej treck pecička pecička :)
Reppy dobré tracky jen tak dál...PeAce
Jo tak frajírek píše už i tobě. Tak to je pecka. Jinak dost drsná fotka chlape...Peace Fero
Třeba proto, aby měl featy s dobrejma raperama
Kdyby tě to zajímalo, tak Fero krade beaty
Jo to je jasny chlape. :-)
Peace skoukni ty posledni new tracky a kdyztak nech koment zatim fik.
Čau čau chlape. Díky moc za komentář. Stračně mě to potěšilo !!! Ale musím tě sklamat beat 5 už je zadanej...Peace Fero
Homie skype mi blbne ale ak si na FB tak možme kecnút tam!!! ja som tam ako David Scerodaktil Bielik
Ok homie chapem to v pohode tak zajtra mi napíš ten link a ja to dám dokopy ok?