heej kamo...v bystrici si byl fakt luxusni mnel sem hubu dole :D a ruky hore !!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
heej kamo...v bystrici si byl fakt luxusni mnel sem hubu dole :D a ruky hore !!
Zdravím ma te to dobré jen tak dal držím palce v co největším uspěchu :-)
Mě ale jo...jinak jsem to já cc sem si tě přidal na fejsu
Jsi TOP :-D :-D
Zdravim!!!...už sem si ě přidal na FB...hele postrádám track Love mE
Zdravím "reppy"
když hledáš beaty,tak určitě jdi na můj profil a poslechni si nějaké...kdyby tě nějaký bavil tak se ozvi na mail: thingbeatz@seznam.cz .
Thing
Musis rict jo kdy vudes mit cas Rekni a FT je na svete :-) PeAcE!!!
Kdyby lidi meli respekt.. tak se mi zda, ze sis tak trosku vypujcil Katovy rymy ;) doby, radoby, ozdoby.. ja vim, jenom nahoda, ze :)
Zdary Reppy už mi šlape new profil :)
Čágo reppy tak jak je?