JJ klid chlape xD ale VUBEC BYCH NEREK Ze to jsi ty lebo V tom racku mas upe marasny hlas ! piiis
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
JJ klid chlape xD ale VUBEC BYCH NEREK Ze to jsi ty lebo V tom racku mas upe marasny hlas ! piiis
jj dobre....;)
Co takhle si poslechnout pána odpornejch grimů-strejdu johnatana
jop....sleduj song R2D2 aka Chceš aby za tebe makali roboti? ...Luiz feat Paroubek....Top w plajeru..na beatu Johnatan...wíc infa u mě..........yop
ja te mám rád vis co :-) nebavime uz si delat prdel :D .(
ptal jsem sete tysi rikal zene:d:d:D
:D v tom pripade nepreju ani nci sobe :D:D
jn aty ses curak kterej mi nic nepreje:D:D:D:D:D
dame feat man?
Hudy - máš to tam chlape .)