NOVA VEC S lo3 FT mirage "vlastni nazor "
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
NOVA VEC S lo3 FT mirage "vlastni nazor "
Hele.Mysli si omě co chceš ..No tak zrovna teď nemam nic nahranyho.No a co má bejt.Až něco nahraju tak to tam dám.. Zdravim
Zdravim reppy,
track"cim to asi je" dobra otazka man, je to cele uplne pravdivee, davas to tk jk si to myslis a to se mi paci man je to hodne dobree
ten druhy, je taky dobrý mocnýý text hodne mne to bavi
co se tice rapu, tk to je jasne ze jsi zase mega zajebal!!!preju ti hodne stesti do dalsich tvoreb ses mega talent man!!!!!!!
rap in peace !
yeah CaPdY
Tak to je pecka,tak jestli tu teda budes tak by se dalo neco dohodnout ne? :)
Skoda ze bydlis tak daleko od Prahy...
zdravím reppy jestli budes mit cas tak poslechni new track s nazvem nikdy se me nezbavíte a nech koment predem diky
Hoj poslechni něco odemě
Kamo rap je good jak ceskej tak americkej,ale presto ze ses v labelu se mi zda ze kvalita nahravky nic moc...je toho skoda,cau KNT
Cago Novy Track Z nazvem Zapomen Krititzuj komentuj je jen na tobe PEACE!!! jo a chci se Zeptat co ten feat :-) kdyz tak odepis
zdarec man ozvy se:D, na ten feat