dej tu ty fotky ty pacholku
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dej tu ty fotky ty pacholku
vtíračka zbíječka...ti píč
on si ani neuvědolil, co píše...oni ho asi fakt ''bily'' mam sto chutí mu za to nachlopať po tej čuni. Dam si rači frgálek se štamprličkou, nebo že bych to zmiksoval s oharkem? mmm? oharek.
na konci...sorry bitch niger
na rap bily...to ho asi mlatili XD a s tvrdym Y na kocni...mmm
ty si srandy kopec :D
hej mel by ses naucit poradne anglicky, gdyz uz tu chces machrovat
Ty si fakt dyliňák, jak možeš napsať:
''...by sme na rap bily 3''...
Takové chyby nedělá ani nigdo! Fakt se styď...člověk udělá něgdy chybu, ale toto já netoleruju...XD :D
zdar 23th project, tvoje tvorba se nám fakt zamlouvá a proto si tě přidáváme i do spřízněnejch;) měj se
Je to cajk až na to že tomu nerozumím:D