no to teda nemáš >:(
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no to teda nemáš >:(
mam a preci je tu pisu
Ten Leazimeňákův rým sem si zesejc mosel přečíst a zesejc sem kroutil gebaňou jak tohle može něgdo napsat. Na skládání veršu opravdu nemáš a přece je tu píšeš! :D XD
co ot ma byt jezis neco trapnejsiho nemas ja te totoiz napodobil jaky rymy mas ty ja ti klidne ceskej tracky s markem kasaleem nahraju ty smulo
Leazimeňák má debilní rýmy, keré nedávajů smysl :D už tak nepiš! XD
ale fakt vám smrděj koule
dobře :D :D
chtel bych videt jak muze bejt trakturek machr a jak s nim jde jebat ostruvek zamysli se nez neco napises uz je mi jasny proc repujes anglicky protoze nedokazes sesmolit ceskej text...anglicky tomu aspon nikdo nerozumi džeee niggaZz ou je real shit street gangstaZZzz
rikas picus harybo doma si honis pero snazis me tu natirta aby stebou kazdy podlahu mohl vytirat. rikas ze jsem hovado seres se do kazdyho. si velkej machyrek jako tvyho taty trakturek s kterym mrdas ostruvek. uz mi sem nepis .
co ot meles???