lejzyy lejzyy ty už se s náma nebavíš?se svejma věrnejma fanouškama?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
lejzyy lejzyy ty už se s náma nebavíš?se svejma věrnejma fanouškama?
Hej, Leazimeňácká pipino...Je aj mojá chudoba tvoja světová žíla? No, nemohl sem si nevšimnůť, co tu píšeš za capiny...
cau buzny smrdej vam koule uz se umejte ;)
Ale, ale...dyť dobře víš, že já sem to tak nemyslel. Ty přece nejsi pipina, ale Leazimeňákem ty u mňa zůstaneš nadosmrti...pa paaa
Dík, že ses ozval, už sem myslel, že ťa dostal druhy gang. Pozdravuj Alfa. Rovné kšilty forevrrr !
Dnes je 11.06.2008 :)
Leazimeňák a Alf, dva řiťopichové :)
ále nic. Odskočila sem si od televíze :) posílam pac a pusu a dík za optáni. Tagže sa mám fajn.
Jo a 50 Cent s placatým nosem ou je
zapomnel sem tam napsat "cent"...pro nechapave...
50 forever vy kokoti >:(
paprerroviovi