Leazimeňáku...ahoj...dík, mám se fajn :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Leazimeňáku...ahoj...dík, mám se fajn :)
todle se ale fakt nedá poslouchat
zalOZ SI NEW PROFIL TADY TOMAS POSRANY OD PUNKERU......................////,,punke r" normalni punkeri sice hip hop nesnasi ale nepomlouvaj to nebuzerujou tohle seu ..pankaci" mozna tak na hovno..jestli si mysli ze kdyz nikomu napisou ste zmrdi..tak ze sou"pank"?? Tak to vubec....tohle neni punk styl,ale oni si to mysli mozna kdyby alspon neco o tom "panku" vedely mozna by ho i pochopily ale tohle fakt nee
ŠULINE KOŇOMRDSKÉ!!!
Důvod?
ste zmrdi
hey ode me kolujou pomluvy ze ti smrdej koule ale to je pravda takze to neni pomluva p.s.-SMRDEJ TI KOULE
plusminus: rekl bych se reality je ze kvuly takovejm curakum jako ses ty a ten vas priteplnej spolek konci:-)
Cekuj New Beat