Late Night Underwear - Úvod | Bandzone.cz

Late Night Underwear indie-pop / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • A Million Pieces
    Nezařazeno
  • Halogen Lights
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Parno

Strašný vedro tam venku, fakt.

Říkáte si "ajo, nic převratnýho se tu teda asi nedočtu" ale chyba lávky!
Aby jsme to vzali chronologicky, jak se sluší a patří:

// 15/04 Warm up Hudba z fektu (Eleven club) - hodně fajn akce, kde jsme sice nebyli první, nicméně jsme postoupili na HUDBU Z FEKTU a tudíž nás tam teda zase uvidíte (už podruhý, kůl, co?)

// 22/04 Youth for You(th) (Eleven club) -  teď vás asi napadne, že hrát o týden později ve stejným klubu zavání protekcí a jo, asi je to tak :D y f y je klasicky vyvedená akce, nejinak tomu bylo i letos

// 01/05 Studentský Majáles - tohle pro nás byla po účasti na loňským velkým Majálesu docela výzva. Dozvěděli jsme se, že náš název by se taky dal číst jako "late nicht untrveše"  Mety konečně praskl strunu uprostřed písničky (což stejně těch 10 lidí před pódiem nepostřehlo)

// 06/06 B-29 Vyškov (+Dejsi) - je to Vyškov, od toho člověk nikdy neví co čekat, záruka je jen to, že v šatnách ve stojanech na vidle prostě nebude místo. Takový vedro jako v "béčku" jak se tomu dá familiérně říkat, už dlouho nebylo.
Možné je to tím, že to píše on, ale whatever, další storka o Metym. Sral co se dalo, spadly mu brýle, potkal svoji bejvalku, stal se z naprostého outsidera miláčkem davu (to vše za jeden večer). Jak říkám, Vškov, člověk nikdy neví, co od něj čekat.

// 27/06 Bar U Suchánků Luhačovice (+Piece of Chocolate) - Letos jsme si řekli, že by bylo děsně kůl a pro (po dvou letech opžděné a už i trošku pasé) stmelení ko(u)lektivu v Luhačkách zůstat přes noc a i třeba něco popít a tak. Stalo se, ani vlastně nevíme jestli k nějakému stmelení došlo, protože nikdo si nic moc nepamatuje. Důkazem budiž i to, že cesta zpět do Brna se protáhla přes Hrabyni (Opava-Ostrava).

No a teď i něco aktuálnějšího.
Máme novou kamarádku. Lenku a Marii, dvě jména-jedna osoba. To je tak kůl, že jí prostě neřekneš ne, když chce do kapely.

Jo, a taky jsme předevčírem nahrávali #halogenlights, což je zkrátka a dobře naše nová věc. Nahrávku si určitě pusťte v přehrávači. My jsme s ní spokojení, budeš i ty?

No a teď se prostě až do září budeme flákat, protože stejně bysme se nesešli v plné polní. Tak se flákejte i vy, ale buďte v září se určitě potkáme na Hudbě z FEKTu a v Luhačovicích.

Zdar a sílu.

#bignewscomingsoon

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Martin

Dnešní vystoupení na "Hudbě z FEKTu" bylo super. Fakt jsem si to parádně užil a myslím, že máte i velkou šanci na výhru. Když jsem se motal kolem info stánku tak vám dost lidí dávalo oba svoje hlasy včetně mě :-)
Na příštím koncertu nesmím chybět.
Tak hodně štěstí do budoucna!
You've made my day

Zobrazit všechny názory