Late Night Underwear - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Late Night Underwear indie-pop / Brno

„Kapela ukončila činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Parno

Strašný vedro tam venku, fakt.

Říkáte si "ajo, nic převratnýho se tu teda asi nedočtu" ale chyba lávky!
Aby jsme to vzali chronologicky, jak se sluší a patří:

// 15/04 Warm up Hudba z fektu (Eleven club) - hodně fajn akce, kde jsme sice nebyli první, nicméně jsme postoupili na HUDBU Z FEKTU a tudíž nás tam teda zase uvidíte (už podruhý, kůl, co?)

// 22/04 Youth for You(th) (Eleven club) -  teď vás asi napadne, že hrát o týden později ve stejným klubu zavání protekcí a jo, asi je to tak :D y f y je klasicky vyvedená akce, nejinak tomu bylo i letos

// 01/05 Studentský Majáles - tohle pro nás byla po účasti na loňským velkým Majálesu docela výzva. Dozvěděli jsme se, že náš název by se taky dal číst jako "late nicht untrveše"  Mety konečně praskl strunu uprostřed písničky (což stejně těch 10 lidí před pódiem nepostřehlo)

// 06/06 B-29 Vyškov (+Dejsi) - je to Vyškov, od toho člověk nikdy neví co čekat, záruka je jen to, že v šatnách ve stojanech na vidle prostě nebude místo. Takový vedro jako v "béčku" jak se tomu dá familiérně říkat, už dlouho nebylo.
Možné je to tím, že to píše on, ale whatever, další storka o Metym. Sral co se dalo, spadly mu brýle, potkal svoji bejvalku, stal se z naprostého outsidera miláčkem davu (to vše za jeden večer). Jak říkám, Vškov, člověk nikdy neví, co od něj čekat.

// 27/06 Bar U Suchánků Luhačovice (+Piece of Chocolate) - Letos jsme si řekli, že by bylo děsně kůl a pro (po dvou letech opžděné a už i trošku pasé) stmelení ko(u)lektivu v Luhačkách zůstat přes noc a i třeba něco popít a tak. Stalo se, ani vlastně nevíme jestli k nějakému stmelení došlo, protože nikdo si nic moc nepamatuje. Důkazem budiž i to, že cesta zpět do Brna se protáhla přes Hrabyni (Opava-Ostrava).

No a teď i něco aktuálnějšího.
Máme novou kamarádku. Lenku a Marii, dvě jména-jedna osoba. To je tak kůl, že jí prostě neřekneš ne, když chce do kapely.

Jo, a taky jsme předevčírem nahrávali #halogenlights, což je zkrátka a dobře naše nová věc. Nahrávku si určitě pusťte v přehrávači. My jsme s ní spokojení, budeš i ty?

No a teď se prostě až do září budeme flákat, protože stejně bysme se nesešli v plné polní. Tak se flákejte i vy, ale buďte v září se určitě potkáme na Hudbě z FEKTu a v Luhačovicích.

Zdar a sílu.

#bignewscomingsoon


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Martin


Bez profilu

Dnešní vystoupení na "Hudbě z FEKTu" bylo super. Fakt jsem si to parádně užil a myslím, že máte i velkou šanci na výhru. Když jsem se motal kolem info stánku tak vám dost lidí dávalo oba svoje hlasy včetně mě :-)
Na příštím koncertu nesmím chybět.
Tak hodně štěstí do budoucna!
You've made my day

Zobrazit všechny názory »