Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Last Rebel southern rock-big-beat / Krupka

„30.3.2019 MarVaKlub, Ústí n/L“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Poppa Chubby (ukázka live 8.4.2017) 354 ×
  • Dr.Feellgood (ukázka live 8.4.2017) 188 ×
  • Motorkářská (ukázka live 10.11.2018) 28 ×
  • Blbej nápad (ukázka live 10.11.2018) 21 ×
  • Nákupní horečka (ukázka live 8.4.2017) 177 ×
  • Born To Be Wild (ukázka leto 2018 live 19 ×
  • Sweet Home Alabama (ukázka live10.11.2018) 14 ×
  • Hey Joe (ukázka live 10.11.2018) 11 ×
  • Can´t You See (ukázka live 8.4.2017) 137 ×
  • Whiskey drinkin eyes 707 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

V Motogarage Clubu tanečníkům létaly brýle!

Upraveno:

Dvakrát za sedm dní v Ústí nad Labem a vždy před plným sálem. Máme za sebou dva únorové koncerty s parádními kapelami, které máme rádi a hlavně, dvakrát bylo plno. Lidi dorazili v hojném počtu a dokonce i někteří na oba koncerty. Je to pro nás radost, potkávat staré známé i nové tváře a hlavně díky vám jsme si obě hraní jaksepatří naplno užili.

Motogarage Club zažil, i přesto že je jednou z našich ústeckých základen (Díky Zbyšku Hazmuko!!) několik premiér. Tak předně, velmi povedený koncert mladoboleslavských Fullhouse. Snad proto, že jsou z města, položeného na mapě jižněji než my, zahráli pekelně nadupaný southern rockový repertoár, okořeněný několika hardrockovými perlami. A tím jsme u druhé premiéry. Je to myslím poprvé, kdy nějaká kapela, více než se ctí, předvedla za poslední roky v Ústí nad Labem od Deep Purple Keep On Moving. Verze byla natolik zdařilá, že jednomu z tanečníků při bujarém potřepávání hlavou ulétly brýle! Well done, guys!

A třetí premiéra patří nám. Slávek Vojnar hrál s takovou vervou, že utrhl struny na obou svých kytarách! Ale nedal se, koncert dohrál na svoji novou akustickou Martinku. Kytara  v ceně staršího ojetého osobáku prokázala, že za ty prachy stála. Snesla napojení do vybuzeného Marshalla a Slávkovo sólo v Born To be Wilde zvedlo i poslední váhající ze židlí.

Než přijde Valpružina noc, sejdeme se 30.3. v ústeckém MarVaKlubu, kde se účastníme akce Ústí Live! 2019 s kapelami Labe a The Rumble of Skulls.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Bluesable

Vracím se, chlapci, k dnešnímu rozhovoru a zdvořile se ptám, zdali byste si s námi zahráli na Jižanském večírku v Lounech 4. července.

petrlesna


Bez profilu

Ahoj, tak jsem se konečně dozvěděl jak to vlastně s tím Last Rebelem bylo... Je to pohnutá historie, ale teď když jsem si poslech vaši skladbu vidím (slyším), že operace hlasivek se zdařila a "pacient přežil" 8-D!!!!!
Ne..., vážně Miku je to krásně udělaný... Ještě takovejch 30 věcí do playlistu a budeme za váma jezdit z Děčína plnej autobus.
Jsem fakt rád, že zase v tomhle posraným státě děláš něco co lidem pomůže alespoň na pár hodin zapomenout na realitu.
Dík Petr.

Zobrazit všechny názory »