ahoj, fakt super práce....uff ,"na čem makám" druhá pecka se mi hodně líbí..měj se
Turin
hel nejvic je nadani rmx.....ale i tak vsechny skladby jsou styl......tesim se do areny do DC na Tebe sem zvedavej jak to tam rozjedes.....mej se ahoj
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hel nejvic je nadani rmx.....ale i tak vsechny skladby jsou styl......tesim se do areny do DC na Tebe sem zvedavej jak to tam rozjedes.....mej se ahoj
ahoj, fakt super práce....uff ,"na čem makám" druhá pecka se mi hodně líbí..měj se
no tak ted si me rozsekala.....norlane si na nejbru?tak ty si nejvic....potelsk gratulace ucta respekt tobe......jsi nejlepsi holka na scene......peju hodne dalsich uspechu
tak tohle je masakr.. tesim se na nejbr 3 http://bandzone.cz/pergamens
Nářez...moc dobrý.. zdravím
www.duoefendi.ic.cz
NEJLEPSI HOLKA NA SCENE SES LEPSI NEZ NASE CREW I KDYZ MI TEPRV ZACINAME CEKUJ NASI CREW
v pohode ;-) těšim se na tvý CD sap
caw.Fakt pěkný tracky.. jen tak dál!!! :-)
maláááá morda....
Chekni si track Igorezz a levo a porovnaj dvoch mcs bo buď som hluchy ja abo moj brat