fakt si moooc dobráá
@[r]!nQ@**
Kašíku Kašíku.. Kua chlape ty by ses měl léčit x)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kašíku Kašíku.. Kua chlape ty by ses měl léčit x)
fakt si moooc dobráá
Tvl holka .. jsi fakt dobrá !!:)) ..
Dost dobrý !!
Ouuu.. Ty kááre, ty válíš !! >pErFeCt<
P.S.:Cooool dredyyy =) =) :-*
Hi girl. zvu tě na poslech nových beatů. Měj se :)
cus laro jestli nemas manazery nebyla bys proti spojeni drum´n´bass ze zivim rapem ??? kdyz tak se ozvy na nasem profilu dikes
Lara tka na tebe se tesim na hrachovce :-) se sejdem s pozdravem RobikKenvelo.
v klidu holka a dobra muzika k tomu
cau laro, jaktoze si vcera nedorazila do prahy???, sli sme jenom kvuli tobe..]
Již příští pátek 27. března 2009 navštíví žďárský klub HELL (www.hell-club.cz) speciální hosté. Budou to ISCREAM BOYS (myspace) mající status grime pionýrů v týhle zemi. V tento neobyčejný večer je doplní highland band MYSTIC RULES (myspace) a STUNTMAN LB (myspace). http://boombap.cz/hiphop/iscream-boyz-.… sory za spam)
taky zdravim... no myslim žese asi uvidíme už dneska :))