Zdravim tě Laro, mas chvilku cas? Jestli jo tak skoc ke me na profil a poslechni par veci a napis nazor, tvuj rap me bavi, uprimny veci...zatim se měj
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim tě Laro, mas chvilku cas? Jestli jo tak skoc ke me na profil a poslechni par veci a napis nazor, tvuj rap me bavi, uprimny veci...zatim se měj
fakt si to dobře jedeš promně si drsná typka libi semi tvoje songy peace laro
Líbí se mi tvůj projev, ale myslim si ,že ty podklady jsou dost slabý, neni tam nápad a zní to často jako samohrajka, prostě puštěný hotový loopy z kláves. Myslim, že to dost degraduje tvůj rap. Tvůj projev je originalní, měla bys pečlivěji vybírat instra. Většinu dělají lidi, co nemaj cit pro hudbu a tvoří to tim způsobem, že použijou hotový smyčky z Fruity Loops, to je pak veškerá originalita vyloučená. Znej svou cenu...
Myslim ze by sis mohla zkusit poslechnout tohle. Da se najit dost podobnych veci, ale i rozdilu. Urcite te to bude zajimat. Holek co rappujou poezii moc neni...
Hledá se PanQ
NeW Track
Podklad
Jean-Paul Quassier
HELLO................................... ....................... NAJDI SI TO SVOJE !!!! MIXTAPE KOSTKY JSOU VRŽENY VENKU ! ! ! PREJU PRIJEMNY POSLECH
somál
Cau,tak zase po nejake dobe prichazi FELIPE s dalsimi novymi beaty,poslouchej a sleduj nadale profil,kdyz se zalibi komentuj nebo pridavej.diky a mej se FELIPE
jonooo dobréé nadaání ;/]
nadání luxusní věcička to se ti moc povedlo hudba i text miluju tenhle zvuk a styl škoda že se k tomu víc netlačíš v ostatních trekách...at se daří přeju s pozdravem K.O.
seš kočka a ještě k tomu talentovaná a asi dost chytrá,přeju ti úspěch..seš jediná holka kterou si poslechnu,myslim v repu..:D